Jóga mi kdysi pomohla získat zpět ztracené zdraví a proto ji nyní doporučuji všem, kdo mají podobné ambice. Budete-li ji praktikovat s citem, láskou a odevzdáním, jistě časem dosáhnete svých cílů v oblasti fyzického zdraví, duševní pohody a celkové harmonie.

Praxe je v mém podání jemná a zakládá si na zdravém provedení i těch nejběžnějších a nejsnadnějších ásan.

Lekce probíhají v malém tanečně-jógovém studiu nebo na zahradě našeho rodinného domu v Novém Veselí, dále pravidelně každý den v týdnu v okolních obcích (momentálně Poděšín, Bory).
Aktuální rozvrh naleznete v sekci "Rezervace", kde se také na lekci můžete přihlásit. Potřebujete pouze pohodlné oblečení, cvičí se na boso či v ponožkách, podložku je možné si zapůjčit na místě (pouze v Novém Veselí). Lekce jsou přizpůsobeny zdravotnímu stavu a úrovni všech cvičících, nemusíte se tedy bát, že na jógu nejste dost dobří (...ohební, štíhlí, vypracovaní apod.). Pro jógu je důležité jen jediné - být přítomni, tady a teď!

Kromě lekcí jógy nabízíme i taneční kurzy brazilského Zouku - jemný a zároveň neskutečně hravý a energický párový tanec. Lekce probíhají v malých skupinkách dle individuálního zájmu v Novém Veselí a v Třebíči: https://www.tanec-trebic.cz/

Zkusíte to s námi? :-)